Kancelaria komornicza - O nas

Witamy na stronie internetowej komornika sądowego Krzysztofa Ścibicha.

Jesteśmy  kancelarią komorniczą, którą tworzy zespół młodych ale i doświadczonych pracowników zdeterminowanych do prowadzenia sprawnej, rzetelnej oraz skutecznej egzekucji.

Z wyłączeniami ustawowymi prowadzimy egzekucję na terenie apelacji gdańskiej ( obszar działania Sądu Apelacyjnego w Gdańsku). W egzekucji kładziemy szczególny nacisk na czynności terenowe, gdyż z doświadczenia wiemy, że w wielu przypadkach jest to jedyna droga do spłaty należności.

Dostosowaliśmy się do nowoczesnych standardów prowadzenia egzekucji. Wiemy, że podstawą prowadzenia sprawnej i skutecznej kancelarii komorniczej jest zaawansowana informatyzacja kancelarii, dlatego w tej materii korzystamy z nowoczesnych rozwiązań tj. komornik online (umożliwia przeglądanie przez wierzyciela akt sprawy online), ognivo, e-­zus, e­-cepik, ekw, pesel-­net i inne. Prowadzimy również postępowania na podstawie elektronicznych tytułów egzekucyjnych.

Wyżej wskazane systemy informatyczne znacznie przyspieszają proces ustalania majątku dłużnika zwiększając efektywność egzekucji jak również przyczyniają się do obniżenia jej kosztów.

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo istotny jest sprawny kontakt na linii komornik – wierzyciel dlatego mamy uruchomioną linie telefoniczną przeznaczoną dla wierzycieli, a każdy wierzyciel ma dedykowaną osobę do jego obsługi.

Jesteśmy otwarci na współpracę z wierzycielami dlatego wierzę, że wspólnie będziemy w stanie wypracować warunki współpracy satysfakcjonujące obie strony.

W przypadku pytań komornik sądowy jak również pracownicy kancelarii udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Krzysztof Ścibich,
komornik sądowy